Oto Yıkama Makinaları Fiyatları

Piyasada ürünün kalitesine ve teknolojisine bağlı olarak , çok geniş fiyat yelpazesinde oto yıkama makineleri vardır.Oto yıkama makinelerinin ikinci el olarak ta satışı yapılmaktadır. Sıcak su yıkamalı , soğuk su yıkamalı ve buharlı oto yıkama makineleri piyasada alıcı bulmaktadır. Alıcılar istedikleri teknolojiye ve ürünü ikinci el mi ,yoksa  sıfır mı alacaklarına karar verdikten sonra belli bir fiyat ortaya atılabilir.

oto-yikama-makinalari

Oto yıkama makinelerini sıfır fiyatları teknolojilerine göre şu aralıktadır; Soğuk yıkamalı makineler; 1500 TL  ile 17000 TL fiyat aralığında alıcı bulmaktadır. Sıcak yıkamalı makineler ;5000 TL ile 18000 TL fiyat aralığında alıcı bulmaktadır. Buharlı oto yıkama makineleri ise ; 3000 TL ile 16000 TL fiyat aralığında alıcı bulmaktadır. Ürünlerin basınç güçleri de bu fiyatların belirlenmesinde önemli bir kıstastır.

Eğer makinemizi ikinci el almaya karar verdiysek; Belli bir fiyat aralığı belirlemek gerçekten güçleşmektedir. Çünkü ürünün teknolojisine ve ürünün durumuna göre çok farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır.100 TL ye dahi ikinci el bir oto yıkma makinesi bulabiliriz. Bu noktada söylediğimiz gibi ürünün ne kadar kullanıldığı , ne şekilde kullanıldığı ve daha önce hangi amaçla kullanılmış olduğu önemlidir.

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>